Стартовый бонус 500 USD png
ТОП 5 игр недели

Age Of Pirates

Приєднуйтесь до команди легендарної Чорної Бороди, щоб почати полювання на величезні скарби! Age of Pirates – це ігровий автомат від популярного постачальника ігор Spinomenal, в який грають на барабанах 5×3 з 50 виграшними лініями та упаковані щедрими бонусами: Wild, Stack, Multiplier, Free Spins with Expanding Wilds, Random Wilds, Mowing Wild та Рухливі котушки. Якщо вам нудна основна гра, ви можете використовувати функцію покупки, щоб отримати піратську карту і почати свою захоплюючу пригоду якомога швидше Пін ап!

Назва гри:  Епоха піратів

Опис гри: Котушки; 5, Лінії виплат: 50, RTP: 96,29%, Волатильність: Висока, Максимальний виграш: 5000x

Автор:  Спіноменальний

Age of Pirates   – це відео-слот із 5 барабанами та 50 лініями виплат. Він має RTP 96,29%, високу волатильність і максимальний виграш у 5000 разів більший за вашу ставку.

Дивлячись на ці цифри, ми можемо зробити висновок, що вони непогані, і продовжити обговорення того, як цей слот виглядає і грає.

Як ви знаєте, існує безліч ігрових автоматів на піратську тематику, і тому зробити один, який би виділявся з натовпу, – непросте завдання. Тим не менш, Spinomenal, безумовно, вдалося це зробити, Age of Pirates виглядає і звучить чудово.

Базова гра теж непогана, але, щоб отримати дійсно великі виграші, вам потрібно буде запустити раунд безкоштовних обертань, який ви можете зробити звичайним способом або за допомогою зручної функції покупки.

Якщо у вас виникли проблеми з грою у безкоштовну демоверсію слота Age of Pirates, ми пропонуємо оновити екран. Якщо проблема не зникне, зв’яжіться з нами.

Adblock
detector