Стартовый бонус 500 USD png
ТОП 5 игр недели

40 Fruity Reels

40 фруктових барабанів – це п’ятибарабанний онлайн-слот, розроблений 7Mojos. Гра середньої волатильності з RTP 72%, вона пропонує символи Wild, Scatter Pays та додаткову функцію Gamble Pin Up казино.
40 фруктових барабанів

Вступ

Незалежно від того, наскільки захоплюючими та захоплюючими стають ігрові автомати, деякі гравці завжди захочуть звернутися до традиційних фаворитів. І немає нічого більш традиційного, ніж фруктова гра з вишнею, цитрусовими та гронами винограду. Але чи потрапить він у ігрову золоту середину чи залишить кислий присмак? Єдиний спосіб дізнатися про це – спробувати!

Графіка та Звуки

Класична фруктова тема набула додаткових повноважень від дизайнерів гри, які створили гру, що нагадує шафу для наземних ігрових автоматів. Таким чином, хоча самі символи двовимірні, сама консоль здається тривимірною, з елементами керування, розташованими в нижній частині екрана. Тут немає мелодії теми, тільки звичайні звуки слотів, які ви очікуєте від гри із цією темою.

40 Фруктових Барабанів RTP І Волатильність

RTP на 96.72%  пут 40 Fruity Котушки значно вище середнього для гри онлайн слоти. Але перш ніж ви почнете розбиратися у своєму банкролі, подумайте про волатильність гри. Вона класифікується як гра із середньою дисперсією  , тому великих виграшів небагато. І багато з виграшів із нижчим значенням нічого не додадуть до вашого спільного призового фонду. Так що варто спробувати гру якнайбільше в демо-режимі, перш ніж ризикувати своїми грошима.

Як грати 40 фруктових барабанів

Хоча це досить проста гра, варто витратити трохи часу, щоб розібратися в панелі керування 40 Fruity Reels.

1 Визначте суму, яку потрібно витратити на кожну з 40 ліній виплат, використовуючи елементи керування в правій частині екрана. Ця сума множиться на 40, щоб отримати загальну вартість обертання, яка відображається на підставі гри.

2 Торкніться або натисніть центральну кнопку обертання, щоб розпочати гру. Якщо ви використовуєте клавіатуру, торкніться пробілу, щоб розпочати гру.

3 Ви можете почекати, поки барабани зупиняться самі по собі, або натисніть кнопку «Обертання» або пробіл вдруге. Ви також можете натиснути будь-яку окрему котушку, щоб зупинити її під час обертання.

4 Натисніть та утримуйте кнопку обертання або пробіл, щоб активувати режим Turbo з більш швидким обертанням. Ця функція залишається активною, доки ви не скинете тиск.

5 Натисніть кнопку «Макс. Ставка», щоб застосувати максимальну ставку та почати обертання барабанів.

6 Використовуйте меню «Налаштування» в нижній частині екрана, щоб отримати доступ до звуків гри та налаштувань швидкості обертання. Перейдіть на наступний екран, щоб настроїти функцію відтворення, включаючи кількість обертів, а також кращі ліміти програшу та одного виграшу. Ви також можете використовувати кнопку швидкого запуску автозапуску праворуч від Spin.

7 Правила та таблиця виплат для 40 фруктових барабанів також доступні в меню “Налаштування” під ігровим екраном.

Розміри Ставок І Виграші У Таблиці Виплат

Хоча на ігровій консолі є кнопки ліній виплат для 40 барабанів Fruity Reels, вони не працюють, тому всі 40 ліній виплат активні під час кожного обертання. Мінімальна ставка на лінію виплат становить 1,00, збільшуючись до 50,00. І це дає  приголомшливий діапазон ставок від 40,00 до 2,000,00 на спин  , так що ми безперечно знаходимося на території хайроллерів. Вам потрібно буде розкрутити три, чотири або п’ять символів, що збігаються на лінії виплат, щоб виграти відповідний грошовий приз.

Але вам потрібно мати на увазі, що вартість багатьох нагород буде набагато меншою за вашу ставку. Таким чином, вам знадобиться кілька виграшів за одне обертання або кілька важливих матчів, щоб почати збирати призовий фонд. Виплачені суми показані як кратні вашої лінійної ставки, а не вашої загальної ставки  .

Вишня = 5x, 10x, 30x

Апельсини = 5x, 10x, 30x

Лимони = 5x, 10x, 30x

Сливи = 10x, 30x, 60x

Чорниця = 10x, 30x, 60x

Виноград = 20x, 60x, 120x

Щасливий червоний 7 = 25x, 75x, 150x

Золота зірка = 800x, 4.000x, 20,000x

Бонусні Функції 40 Fruity Reels

Про бонусні функції 40 Fruity Reels особливо нічого сказати. Хоча, звичайно, є дикий символ, яким в даному випадку є Lucky Red 7. Це другий найоплачуваніший символ у грі, але він також замінює всі інші значки, крім скаттера, тому він допомагає створювати виграшні лінії.

Бонусу безкоштовних обертань немає, але є символ розкиду. Отримайте три або більше будь-якої позиції на барабанах, щоб виграти одну з найбільших грошових виплат у грі.

Функція Gamble активується для будь-якого виграшу зі значенням менше ніж 10 000.00. Це абсолютно необов’язково, але якщо ви хочете подвоїти свій останній виграш, просто натисніть Gamble, коли вона з’явиться в нижньому лівому кутку гри. Потім ви потрапите на екран з гральною картою, перевернутою сорочкою вгору, де вам буде запропоновано вгадати, чи це червона або чорна масть. Зробіть це правильно, і ваш виграш подвоїться, але помилитеся і ви втратите перемогу повністю  . Правильне припущення дасть вам можливість продовжити гру до п’яти разів поспіль.

Загальний огляд

Зважаючи на те, що ми досі бачили у безкоштовних ігрових автоматах 7Mojos, це розробник, який дійсно любить класичні ігрові автомати в ретро-стилі з фруктовою тематикою. І 40 Fruity Reels – чудовий приклад того, чим займається розробник. Геймплей дуже простий, без будь-яких реальних бонусних функцій. Але якщо вам подобається базовий ігровий процес із упором на створення виграшних ліній, такий як популярний слот Reel Fruits, тоді вам гарантовано сподобається грати у 40 Fruity Reels.

Відмова від відповідальності: товарний знак/ліцензія 40 Fruity Reels належить 7Mojos. Цей сайт не схвалений 7Mojos.

Поширені запитання

Що таке RTP 40 Fruity Reels?

Теоретична середня доходність гри становить 96,72%.

Наскільки волатильні 40 фруктових барабанів?

40 Fruity Reels – онлайн-слот із середньою волатильністю.

Який головний приз у 40 Fruity Reels?

Розкрутіть п’ять символів розкиду, щоб виграти у 20 000 разів більше за вашу ставку на лінію.

Чи є у 40 Fruity Reels бонусний раунд безкоштовних обертань?

Ні, хоча є механіка Scatter Pays для випадання трьох або більше символів Scatter, вони не запускають жодних бонусних раундів безкоштовних обертань.

Adblock
detector